مبل شویی در منزل تهران

امروزه مبل نشینی و استفاده از مبل در قسمت های مختلف خانه امری عادی است. شرکت های مختلفی در تهران کار مبل شویی در محل را انجام می دهند.اگر به دنبال بهترین ، کم هزینه ترین و سود مندانه ترین راه برای شستشوی مبلمان خود در منزل هستید از خدمات شستشوی مبل در منزل تهران شهر استفاده کنید،خدمات مبل شویی تهران شهر با چهار شعبه فعال در غرب ،شمال و جنوب و شرق تهران با سالها سابقه در امر مبل شویی با کیفیت و رضایتمندی تمام مشتریان در خدمت شما میباشد .

این گروه خدماتی همچنین کار تعمیرات مبل در منزل را برای شما انجام میدهد،بهترين مبل شويي تهران با قیمت های ارزان، تحویل به موقع و تمیز و حرفه ای، مبل شویی تهران شهر یک مبل شویی ارزان است که با دستگاه پیشرفته مبل های شما را مثل مبل نو تمیز و پاکیزه می کند..

شستشوی مبل چرم مصنوعی

نمونه کار شستشوی مبل چرم مصنوعی در منزل

 

خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه

دیگر مبل های خود را با کاور یا ملافه نپوشانید و جلوه آن را از بین نبرید. در میهمانی‌ها نگران لکه شدن پارچه مبل های خود نباشید . از خدمات شعبه مبل شویی در منزل با دستگاه استفاده کنید. اعتبار ما از رضایتمندی شما به دست می آید. شستشوی مبل در منزل و پاک کردن انواع لکه های مبل اعم از لکه های نوشابه پاک کردن لکه های جوهر و غذا ، پاک کردن لکه های میوه پاک کردن لکه های چربی و مواد غذایی و پاک کردن لکه های خون و انواع لکه ها از روی مبلمان تخصص ماست و شستن مبلمان های چوبی به روشی که به چوب آن ها صدمه وارد نشود

شستشوی مبل تمام پارچه

نمونه کار شستن مبل تمام پارچه در محل

شعبه مبل شویی در غرب تهران و شمال تهران

قالیشویی تهران شهر آماده خدمات رسانی ۲۴ ساعته در زمینه شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،چوبی و چرمی به صورت فوری در محله غرب تهران مبل شویي در محله تهرانسر مبل شویی در محله شرق تهران و شست و شوی مبل در تهرانپارس و همین‌ طور در سعادت آباد است.این مبل شویی با متخصصین آشنا در صنعت پارچه مبل و نحوه تمیز کردن هر پارچه و از بین بردن انواع لکه ها از انواع پارچه های مبلی اعم از پارچه ی ابریشمی پارچه چرمی پارچه کرک دار و ... آماده خدمت رسانی به تهرانیان عزیز می باشد

چرا ما باید ازشست و شوی مبل در منزل استفاده کنیم ؟زیرا شست و شوی مبل در محل باعث پایین آمدن هزینه ها و رضایتمندی بیشتر مشتری می‌شود . چرا که اگر مبل ها در خانه خودتان شسته شود دیگر نیاز به تحمل کردن مشقت حمل و نقل و پرداخت هزینه بالا برای انتفال مبل ها به محل شست و شو نیست شما با حداقل هزینه و وقت ممکن میتوانید مبل های خود را به راحتی در منزل شسته و نو و تمیز نگه دارید. در تهران مراکز و تولیدی های متعددی به انجام تهیه و دوخت انواع کاور مبل می پردازند. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر در تهران برای تهیه کاور مناسب برای خانواده ها مساله ای مهم است. چنان چه در نظر دارید یک مرکز کاور مبل دوزی در تهران را بیابید که محصول باکیفیت در طرح و رنگ مختلف تولید کند باید به نکاتی توجه کرد. از جمله این نکات می توان به جنس کاور، مدل مبلمان منزل، پارچه مورد استفاده، نظافت، مقاومت، کارایی، اندازه، نوع پارچه و نیز قیمت کاور توجه کرد و یک کاور مناسب را خریداری کرد.

مبل شویی در تهران

نمونه کار شستشوی مبل با اسکت فلزی

همکاران من در مبل شویی در محل تهران شهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته رضایت‌مندی مشتریان را اینگونه جلب می کند: ابتدا فرایند شست و شوی مبل به دقت انجام شده و سپس از مشتری در ازای راضی بودن وجه دریافت می شود.شما می توانید در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه مبل های خود را مثل روز اول تمیز و نو کنید.خدمات شستشوی مبلمان تهران شهر با بیشترین سابقه در صنعت مبل شویی شمال تهران غرب تهران و شرق و جنوب تهران در منزل بهترین خدمات را در ازای رضایتمندی مشتری ارائه می‌کند

مبل شویی در منزل تهران

همچنین شستشو و لکه گیری صندلی های ماشین از خدمات ماست.

مراحل شست و شوی مبل  با بخار شور در منزل : برای شستشوی مبل ها مراحل مختلفی وجود دارد. از مهم ترین قسمت های شستشوی مبل انتخاب مواد شوینده است که برای این کار می توان بر طبق برچسب روی مبل از مواد متناسب با جنس مبل استفاده نمود،ابتدا لکه‌گیری را با پاک کننده های معمولی انجام دهید. مبل شویی تهران شهر از شوینده های بدون آسیب به پارچه مبل و از بین برنده هر نوع لکه چربی استفاده می کنند.مرحله بعدی شست و شو با دستگاه بخارشور است که توسط بهترین دستگاه و به روز ترین دستگاه های بخارشور انجام میگردد .در مرحله ی سوم خشکشویی یا آبکشی انجام میشود ، دقت داشته باشید که همان موقع که کار شست و شوی مبل تمام شد نمی توانید از آن استفاده کنید و بهتر است بعد از یک روز از مبل ها استفاده کنید

 از دیگر خدمات ما شستشوی تشک تخت های طبی فنری است که در محل انجام میشود

تلفن تماس برای سفارش شستشوی مبلمان در همه مناطق تهران

09124199829

لزوم استفاده از خدمات مبل شویی در منزل
این‌ یک واقعیت اجتناب ناپذیر است که مبل های کثیف تمام زیبایی خانه را از بین میبرد ولی با وجود شرکت هایی که خدمات مبل شویی در منزل را ارائه میدهند میتوان با صرف هزینه ای کم ضمن شستشو و تمیز کردن مبل ها در وقت خود نیز صرفه جویی کرد.
خوشبختانه خدمات مبل شویی در منزل تهران و تمیز کردن مبل نسبتا ارزان است ، همه عاشق خوردن سیب زمینی بر روی مبل یا کاناپه در حال استراحت هستند کثیف شدن مبل باعث میشود که آدم‌ ها از این کار خوداری کنند در طول زمان لکه های نوشیدنی ها و موهای حیوانات خانگی و گرد و خاک و ..... باعث کثیف و تیره به نظر رسیدن وسایل خانگی میشود شکاف یا درزهای مبل که همیشه یکی از قسمت های مهم مبل بوده و تمیزی آن نقش بسیاری در ظاهر مبلمان دارد و پاک سازی ان بسیار سخت است .
تمیز کردن چوب یا فلز هم بسیار دشوار بوده و شیوه و موادی که برای تمیز کردن این فلز ها یا چوب ها استفاده میشود باید به دست افراد کاربلد و باتجربه انجام شود .
نوع پارچه نیز بسیار اهمیت دارد و این که تمیز کردن هر نوع پارچه با چه موادی امکان پذیر است

تمیز کردن مبل های چرمی
تمیز کردن مبل های چرمی نسبت به مبل های پارچه ای کمی متفاوت است اما شما باید همیشه قبل از تمیز کردن مبل ها به برچسب و نوع مراقبت از آن مبل بسیار توجه کنید پس از این که برچسب مبل را مطالعه کردید نباید در هنگام تمیز کردن مبل چرمی با استفاده از برس یا فرچه به آن‌ زیاد فشار وارد کنید زیرا این فشار باعث فرسوده شدن و ایجاد ترک هایی بر روی پارچه چرمی شده و امکان دارد مبل خراش بردارد اگر در پایان لکه های سختی بر روی پارچه مبل چرمی جا ماند باید به کمک اب و یک پارچه به صورت مداوم‌ و آرام مالش دهید ولی دقت داشته باشید نباید از اب بیش از حد اسفاده کنید

مبل شویی تهران شهر با دستگاه های پیشرفه شستشوی انواع مبل چرمی و پارچه ای را  در محل و به صورت سطحی و تا دو سانتی متر زیر پارچه تمیز میکند

 

مبل شویی در تهران

نکاتی درباره ی شستشوی مبل و انتخاب بهترین مبل شویی در تهران
    

امروزه به دلیل استفاده بیشتر از مبل  برای مصارف مختلف، انجام خدمات مربوط به مبل و مبل شویی در تهران توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود.
شرکت هایی که کار مبل شویی در تهران را انجام می دهند معمولاً از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. اما به راستی بهترین مبل شویی در تهران مربوط به کدام شرکت است.
در این مطلب قصد داریم روش ها و مراحل مختلف شستشوی یک مبل را به شما بیاموزیم تا شما با آگاهی کامل از این روش ها و مشاهده نحوه کار شرکت های مختلف مبل شویی در تهران به راحتی بتوانید بهترین مبل شویی در تهران را پیدا کنید و مبل های خود را با اطمینان خاطر کامل به این شرکت بسپارید.
مبل ها در گذشته جزء اجزای لوکس و دست نخورده خانه بودند به گونه ای که در بعضی موارد فقط برای استفاده مهمان ها در قمست های مختلف خانه نگهداری می شدند. اما امروزه تقریباً در هر قسمتی از خانه مبل میبینیم و زندگی مبل نشینی باعث شده است تا مردم برای انجام کار های مختلف و در قسمت های مختلف خانه از مبل استفاده کنند.
بنابراین و با توجه به کاربرد فراوان مبل در زندگی روزمره ما، حفاظت و نگهداری و همچنین شستشوی مبل از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

نحوه شستشوی مبل
مبل ها در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. شرکت های مختلفی نیز کار مبل شویی در تهران را با توجه به انواع مختلف مبل انجام می دهند. هر چند این کار دارای تنوع بسیار زیادی است اما با استفاده از روش های مختلفی می توان مبل را در منزل شست و آن را تمیز نگه داشت.
مبل ها ممکن است در اثر عوامل مختلفی مانند ریختن مایعات، ریختن غذا، ادرار یا مدفوع خردسالان و ... کثیف شده و نیاز به شستشو داشته باشند.
برای شستشوی مبل ابتدا باید  عملیات قبل از شستشو را انجام دهید. این عملیات شامل برداشتن خرده های بزرگ کثیف روی مبل، استفاده از جاروبرقی برای پاک شدن کامل مبل و همچنین تمیز کردن درز های مبل و بالشتک های آن می باشد.

پس از انجام این مرحله با دقت نسبت به سطوح مختلف مبل شوینده مناسب را انتخاب می کنیم. شرکت های مختلف با توجه به نظر کارشناسان حرفه ای در این زمینه شوینده مناسبی برای مبل شویی انتخاب می کنند. این شوینده باید با کیفیت بالا مبل را تمیز نموده و هیچ گونه آسیبی به دیگر قسمت های مبل مانند قسمت های چوبی وارد نسازد.

در هنگام مبل شویی ممکن است برای تمیز نمودن قسمت کوچکی از مبل نیاز به شستشوی کامل مبل داشته باشیم که می تواند به بقیه قسمت های مبل آسیب برساند. برای جلوگیری از این کار می توانید به راحتی با استفاده از یک حوله کاغذی، سطح مورد نظر را بشویید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بقیه قسمت ها وارد شود

انتخاب شوینده مناسب برای هر مبل
جنس پارچه مبلمان دیگر موردی است که هنگام شستشوی مبل باید به آن توجه کنیم. همانطور که گفتیم مبل ها را در انواع مختلفی می سازند. بر روی هر مبل برچسبی است که نشان می دهید آن مبل از چه جنسی ساخته شده است و ما می توانیم از چه موادی برای شستشوی آن استفاده کنیم.
حرف W بر روی این برچسب ها به ما نشان می دهد که برای شستشوی مبل بهتر است از مواد شوینده ای که بیشتر از آب تشکیل شده اند و همچنین جارو بخار استفاده نماییم.
حرف O نیز بر روی این برچسب ها نشان می دهد که برای تمیز نمودن و شستشوی این  مبل ها از مواد عالی استفاده شود. این به آن معناست که حتماً باید از آب سرد در شستشوی مبل استفاده نمود.
حرف X به ما نشان می دهد که می توانیم برای تمیز نمودن این جنس از مبل ها از برس با موی زبر استفاده نماییم.
اگر روی برچسب یک مبل حرف S نوشته شده بود بدانید برای شستشوی آن مبل فقط باید از مواد شوینده خشکشویی استفاده نمود.

با توجه به مراحل ذکر شده شما به راحتی می توانید با مشاهده نحوه شستشوی مبل ها در خانه توسط شرکت های مختلف مبل شویی در تهران، بهترین مبل شویی در تهران را انتخاب کرده و مبل های خود را بدون دغدغه بشویید.
 

 برای سفارش مبل شویی در منزل در همه مناطق تهران با شماره زیر تماس بگیرید

09124199829

.