یکی از خدمت ما رفوگری فرش های دستباف و ماشینی در محل در سرتاسر تهران است. کارشناسان ما با علم بر اینکه تعمیر فرش عملی ضروری است می کوشند تا با تجربه‌ای بیش از دو دهه در این امر ضمن راضی نگه داشتن مشتریان خود جایگاه خود را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات رفوی فرش در محل تهران حفظ کنند.

یکی از مشکلات و نگرانی خانم های خانه دار برای زیبایی و جلوه ی خانه هایشان نگهداری از فرش های دستباف نفیس و گران قیمتشان است .
نگرانی و دلهره ای که باعث می شود برای از بین نرفتن و ماندگاری فرش ها از آن ها به شدت مراقبت کنند که این کار باعث به وجود آمدن سختی های زیادی می شود .
مثلا جمع کردن فرش ها در زمان هایی که مهمان ندارند و جا دادن آن ها و مشکلاتی که در زمانی که فرش ها جمع شده اند برایشان پیش می آید و حتی دکوراسیون خانه نیز به هم میریزد .
اورژانس فرش تهران شهر می کوشد تا دغدغه های شما را از میان برداشته و شما را به راحتی در استفاده از وسایل منزلتان و به خصوص فرش های نفیستان یاری برساند.ما با ارائه خدماتی همچون قالیشویی و مبل شویی در تهران و تعمیر مبلمان مجموعه ای کامل از سیستم خدماتی فرش و مبل را تشکیل داده ایم

تلفن تماس برای سفارش رفو و تعمیر فرش در تهران

09124199829


رفوگری فرش در تهران

هزینه رفوی فرش در تهران

هزینه ی رفوی فرش به ابعاد فرش ها و نوع فرش ها و میزان فرسودگی فرش بستگی دارد و معمولا برای رفوی کامل یک فرش دستباف 6متری هزینه ای بین 150 تا 170 هزار تومان دریافت میشود. البته ما سعی میکنیم بهترین خدمات  و جلب رضایت مشتری را در ازای کمترین هزینه دریافت کنیم.هزینه رفو فرش سوخته در تهران از قیمت خرید فرش نو خیلی ارزان تر است
رفوگری فرش در تهران در محله های غرب تهران ترمیم فرش در محله شرق تهران ترمیم فرش در محله تهرانسر ترمیم فرش در محله تهرانپارس و ترمیم فرش و رفو آن در محله سعادت آباد توسط باسابقه ترین و کاربلد ترین افراد ما انجام می شود

رفوگری فرش در تهران

کارگاه ریشه زنی فرش در کارخانه قالیشویی تهران شهر


رفوگری فرش چیست؟ رفو گری  فرش شامل خدمات رسانی در زمینه پوسیدگی و پارگی فرش،رنگبرداری فرش و رفع سوختگی فرش،ترمیم ریشه و شیرازه فرش و تعویض ریشه و شیرازه فرش می باشد.
رفوگری فرش در منزل با صرف کمترین هزینه و دریافت رضایت کامل مشتری و حتی با صرف کمترین زمان و حذف خدمات حمل و نقل و انتقال فرش برای رفو آن  انجام میشود .

به کمک خدمات رفوگری فرش تهران شهر  آسایش را تجربه کنید
رفوگری انواع فرش،فرش دستباف،رفوگری فرش ابریشمی و رفوگری فرش ماشینی  سوخته و پاره در تخصص ما است
ترمیم انواع فرش فرسوده ماشینی و دستباف:
 ترمیم فرش سوخته ترمیم فرش شکسته و ترمیم خرابی ریشه فرش ،پوسیدگی فرش، زیگزاگ یا شیرازه دوزی فرش،رفع پارگی فرش و لکه برداری فرش و مرمت آن می باشد
تمامی لکه هایی که از غذا , لکه هایی که از خون,  چربی ,بستنی ,دستشویی بچه و ....باشد را اورژانس فرش تهران شهر به راحتی و با دقت و با استفاده از مواد بسیار عالی به راحتی پاک می کند.